Відділ продажу:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Виробництво:

Без перерви, без вихідних

+38 098 4610553

office.galeuro@gmail.com

Швидко, ефективно та функціонально – саме так можна охарактеризувати цифровий друк. У такий спосіб можна надрукувати найрізноманітнішу поліграфію без складних підготовчих процесів. Споживачі цінують таку послугу за оперативність і гнучкість тиражів. Такий друк має багато переваг, хоч і не є ідеальним. Проте, це дозволяє зайняти йому свою нішу на ринку друкарських послуг.

 

 

Особливість цифрового друку

Такий друк не потребує налаштування обладнання та виготовлення спеціальних форм для друку. Це і робить його максимально оперативним. Фарба наноситься прямим методом одразу на потрібний матеріал (папір, текстиль і т.п.).

Цифровий буває:

1. Листовим. Дозволяє друкувати швидко у безконтактний спосіб.

2. Рулонним. Застосовується для виготовлення широкоформатних зображень. Такі зображення в своє чергу є більш стійкими, за рахунок того, що фарба проникає в матеріал.

3. Фотодруком. Використовується спеціальний папір. Відрізняється високою якістю зображень та їхньою стійкістю.

Плюси цифрового друку

Без перебільшень, такий друк має багато переваг. Це і робить його популярним на ринку поліграфії. Його переваги полягають в наступному:

• Можливість друку пробних взірців

• Друк як великих так і маленьких накладів

• Наявність можливості друкувати найрізноманітнішу продукцію

• Сам процес не вимагає особливих професійних навичок від друкаря, що знижує ризик браку продукції

• Можливість друку змінних даних

• Висока якість надрукованих зображень

• Не висока вартість друку

Недоліки цифрового друку більшою мірою пов'язані з технічними можливостями обладнання. Наприклад, є фарби і папір, які не придатні  для цифрового друку. Також, є обмеження пов´язані з швидкістю і об´ємами, наприклад такими, які потрібні для промислових масштабів.

Найчастіше такий тип друку застосовують для виготовлення візиток, брошур, буклетів та різних листівок. Такий друк, також придатний для виготовлення різної брендованої продукції, наприклад для запальничок, горняток, футболок і т.п.

Наша друкарня, разом і з іншими видами друку надає послуги цифрового друку. Ми виготовляємо найрізноманітнішу продукцію в найкоротші терміни. Крім того, у нас ви зможете замовити післядрукарські послуги: ламінування, біговку та ін. Звертайтеся до нас, щоб отримати по-справжньому якісні послуги!

ТзОВ "Галєвро" 2009-2019