Відділ продажу:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Виробництво:

Без перерви, без вихідних

+38 098 4610553

office.galeuro@gmail.com

Гаряче тиснення

Гаряче тиснення – це процедура яка дозволяє зробити поліграфічну продукцію по-справжньому вишуканою. Така послуга здатна зробити впізнаваним бренд, по-особливому донести необхідний меседж, а також прикрасити поліграфічний виріб. Цей процес нескладний технологічно, проте дозволяє вирішити необхідні бізнес-цілі власнику поліграфічних виробів.

 

Гаряче тиснення може бути виконане на будь якому матеріалі, який здатен витримати тиск і гарячу температуру: шкіра, пластик, папір і т.п. Здійснюється процес завдяки кліше, яке тисне на потрібний матеріал при високій температурі. Кліше виготовляється за дизайном, який надає клієнт, або ж, за дизайном який розробляють для клієнта.

Види гарячого тиснення

Гаряче тиснення поділяється на два види: гаряче тиснення фольгою і блінтове (сліпе) тиснення.

1. Гаряче тиснення фольгою відбувається завдяки розплавленню термоклейкого шару фольги. Вона розплавляється з допомогою спеціального штампу, розігрітого до потрібної температури. Штамп виготовлений за дизайном, який замовив клієнт.

2. Блінтове або «сліпе» тиснення дозволяє отримати дуже чітке, заглиблене зображення. Тиснення відбувається з допомогою пресу і спеціального кліше, яке втискується у шкіру. У готовому вигляді, тиснення виконане таким методом нагадує печатку, оскільки всі елементи дизайну мають однакову глибин.

Для блінтового тиснення часто використовують фольгу або плівку, для того, щоб зробити тиснення ще більше чітким. Такий метод використовують для шкіри, а, також, шкірозамінників, щоб забрендувати або прикрасити поліграфічну продукцію.

Завдання, які вирішує тиснення

• Оздоблення різноманітних виробів зі шкіри, таких, як наприклад сумки, гаманці і т.п.

• Маркування товару з метою захисту авторських прав

• Виготовлення сувенірної продукції

• Оформлення друкованої продукції, наприклад, відкриток або обкладинок книг

• Нанесення фірмового знаку на різноманітні вироби компанії, наприклад фірмові щоденники або меню.

Щоб вибрати найбільш оптимальний варіант тиснення, необхідно врахувати два фактори: на який матеріал потрібно нанести тиснення і якого результату потрібно досягнути. Сам же результат залежить, також, від обладнання на якому виконане тиснення і від професіонала, який здійснював процедуру. Тому щоб досягнути максимально хорошого результату, необхідно звернутися до компанії, яка займається поліграфічними послугами, тобто до нас. Ми допоможемо обрати найоптимальніший варіант і надамо послуги найвищої якості!

ТзОВ "Галєвро" 2009-2019