Відділ продажу:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Виробництво:

Без перерви, без вихідних

+38 098 4610553

office.galeuro@gmail.com

Найбільш традиційним і майже класичним способом повноколірного друку є офсетний. Левова частка поліграфії друкується саме в такий спосіб. Лідируючим позиціям на ринку офсетний друк завдячує низькій ціні і високій якості надрукованої продукції. Навіть дрібні деталі і складні дизайни добре продруковуються в такий спосіб, зберігаючи чіткість, хороше відтворення напівтонів і насичені кольори.

 

Технологія офсетного друку

Друк на офсетній машині здійснюється з допомогою трьох циліндрів: формного, офсетного і друкарського. Зображення передається на папір через спеціальне гумове полотно – декель. Пробільні елементи і друкарські знаходяться практично на одному рівні. Проте друкарські елементи друкуються за допомогою фарби, тоді як пробільні елементи наявні на папері завдяки волозі, яка зволожує відповідні елементи. Цікаво, що даний тип друку забезпечує не дзеркальне, а пряме зображення.

Переваги офсетного друку

• Таким типом друку можна друкувати на різних типах паперу включаючи картон, а, також, на вінілі, пластику і т.п.

• Можна друкувати продукцію різного формату, наприклад буклети, візитки, афіші і т.п.

• Висока якість друку: яскраві кольори, хороша деталізація, чітка передача кольорів.

• Є можливість корегувати кольорову гамму, не перероблюючи макет.

• Продукція може друкуватися в будь-яку к-сть кольорів.

• Є можливість друкувати металізованими фарбами і застосовувати лак.

Попри достатньо велику кількість переваг офсетний друк мє і свої недоліки.

• Це не найкращий тип друку для малих тиражів.

• Підготовчі процеси перед друком унеможливлюють виконання термінового замовлення.

• Якщо друкувати на кольоровому папері, то кольори будуть передані некоректно.

Процес офсетного друку складається з різних етапів: підготовка макету до друку; погодження макету; розробка форм для друку; налагодження обладнання; друк основного тиражу.

Важливо, що даний тип друку залишає можливість здійснювати додаткові роботи для покращення готової продукції. На виробах надрукованих таким способом можна робити висічку різної складності. Популярна послуга, яку часто замовляють клієнти після друку – тиснення. Воно може бути як сліпе так і з фольгою різних кольорів.  Крім того на виробах надрукованих офсетним друком можна зробити лакування, ламінацію, перфорацію, а, також, додати біговку.

Офсетний друк – хороше рішення для бізнес-цілей різного плану. Продукція надрукована таким способом зробить ваш бізнес успішнішим, особливо якщо вона видрукувана у нашій поліграфії. Адже ми як ніхто інший розуміємо клієнта і надаємо послуги найвищої якості.

ТзОВ "Галєвро" 2009-2019