Відділ продажу:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Виробництво:

Без перерви, без вихідних

+38 098 4610553

office.galeuro@gmail.com

Конгрев

Красиве рельєфне тиснення, яке наноситься з допомогою штампу із заглибленим малюнком називається конгревним. Таке тиснення може бути як вигнутим, так і ввігнутим. Естетичний зовнішній вигляд, простота у виконанні та доступність зробили дану процедуру однією із найпопулярніших у післядрукарській обробці.

Технологія конгревного тиснення

 

Тиснення конгревом здійснюється з допомогою спеціального кліше. Кліше в свою чергу складається з двох частин: опуклої половинки та ідентичної половинки, але ввігнутої. Між цими двома частинами розміщують матеріал, на якому потрібно зробити тиснення та стискають з допомогою пресу. Таким чином, клієнт отримує красиве опукле тиснення.

Види конгревного тиснення

Конгревне тиснення поділяється на 3 основні види: сліпе, з фольгою та із суміщенням.

Сліпе тиснення наносять на незадруковану поверхню. Особливо ефектно таке тиснення виглядає на різних папках, візитках і т.п.

Конгрев із суміщенням наносять на поверхню на якій вже є фарба. Особливість такої процедури в тому, що в результати виходить дуже красиве зображення з окремими рельєфними елементами.

Конгревне тиснення з фольгою – найпопулярніший вид такої послуги. Своєю популярністю завдячує особливому лоску, що досягається завдяки фользі. Таке тиснення може відбуватися у два способи: одним відбитком або двома. В першому випадку процес швидший і більш точніший, тоді як у другому випадку процедура триваліша, оскільки відбувається з допомогою двох кліше.

Такий поділ є ключовим і загальновідомим, в той час як у сфері поліграфії присутній поділ на різні групи залежно від технологічного процесу. А саме:

• За температурою: гарячий та холодний спосіб.

• За структурою самого тиснення: однорівневе або багаторівневе. Багаторівневе, звичайно, більш ефектне, але вимагає дуже якісного кліше.

• За наявністю фарб: сліпе або з фарбою.

Конгрев – дуже популярна послуга, оскільки має багато переваг:

• Стійке до механічних ушкоджень, а, отже і довговічне

• Може звичайну поліграфію зробити впізнаваною і унікальною

• Великий спектр застосування

Конгревне тиснення – це так звана «вишенька на торті» в поліграфічних роботах. Щоб досягнути максимального результату потрібно обрати максимально підходящий матеріал. В цьому вам допоможуть наші спеціалісти. Ми допоможемо визначитися з матеріалом, а, також, зробимо конгревне тиснення на найвищому рівні!

ТзОВ "Галєвро" 2009-2019