Відділ продажу:

Пн-Пт: 9.00-19.00

Виробництво:

Без перерви, без вихідних

+38 098 4610553

office.galeuro@gmail.com

Висічка

Надати поліграфічному виробу особливої, нетипової форми допоможе висічка. Це процес, який здійснюється з допомогою тигельного преса і ножів. Якщо потрібно створити індивідуальну форму висікання – під неї створюється спеціальна штанцформа.

Цей вид післядрукарських послуг дозволяє зробити друковані вироби такими, що вирізнятимуться і запам'ятовуватимуться завдяки неповторній формі.

Процес висічки

Поліграфічним виробам надають потрібної форми з допомогою штанцформи, яка вдаряє по листах паперу і вирізає потрібний рельєф. Штанцформи можуть бути стандартними та індивідуальними. З допомогою стандартних висікають типові і поширені поліграфічні вироби. Наприклад, круглий штамп може використовуватися для висікання підставок під пивні бокали. Поліграфічне виробництво, також, може мати нестандартні штампи для певної поліграфічної продукції. Наприклад, фігурні штанцформи для виготовлення календарів. Ці календарі можуть замовляти різні клієнти, змінюватиметься лише дизайн, тоді як форма календарів залишатиметься однаковою. Якщо потрібно виготовити щось неординарне – доведеться замовляти індивідуальну штанцформу. Бонусом стане унікальний продукт, який вирізнятиметься серед іншої друкованої продукції.

Для чого використовують висічку?

• Для виготовлення нетипових візиток.

• Для того, щоб зробити кутики заокругленими кутики в поліграфічній продукції. Наприклад в ділових блокнотах.

• Для виготовлення «віконечок» на різних коробках і листівках. Наприклад, на картонних коробках для круп можна зустріти «прозорі віконечка». Це важливо для того, щоб споживач бачив продукцію, яку купляє.

• Для створення унікальної форми рекламних матеріалів, щоб вони запам'ятовувалися.

Рекомендації щодо висічки

З допомогою висічки можна досягнути унікальних результатів, проте вона підходить не для кожного виду продукції і не для всіх випадків.

Висічка може бути надто дорогою, якщо її форма дуже складна і має багато дрібних деталей. В такому випадку фінальна вартість друкованого виробу може бути дуже високою. На нашому виробництві майстри порадять як оптимізувати складну форму або ж яку зі стандартних форм можна використати.

Висічка може мати не лише естетичне навантаження, але і функціональне. Наприклад, проріз для великого пальця (наприклад у конверті).

Спеціалісти нашої поліграфії допоможуть обрати відповідний матеріал і форму висікання. А якісне обладнання і професіоналізм працівників допоможем досягнути максимально високої якості готового продукту!

 

 

ТзОВ "Галєвро" 2009-2019